​Ciekły środek przeznaczony do odwapniania nierdzewnych sprzętów jak np. pralki, części zmywarek, czajniki, powierzchnie nierdzewne w kuchniach, basenach, prysznicach. Odwapniacz całkowicie likwiduje osady i pozostawia te powierzchnie czyste. Dzięki zawartości antykorozyjnych związków nie narusza powierzchni metalowych.

Aplikacja: Na odwapnianie pralek, myjek itp. rozcieńczyć środek z woda wg instrukcji podanej na danym urządzeniu. Bieżąco używa się 2 litry na myjkę naczyniowa. Pozostawić aby zaczął się proces mycia i opłukiwania. Małe przedmioty zanurzyć do roztworu 200 -300ml na litr wody, pozostawić 10 minut po czym spłukać mechanicznie, za pomocą szczotki lub padu usunąć wszystkie osady i plamy. Przedmioty parokrotnie opłukać czysta woda i wysuszyć.

Na wielkie powierzchnie aplikować odwapniacz za pomocą pianownika w rozpiętości 200–300 ml na 1 litr wody bezpośrednio na powierzchnie. Pozostawić 30 minut. Powstały brud usunąć mopem lub czerwonym padem, spłukać woda i następnie wysuszyć. Przez częste użycie pozbędziecie się państwo tworzeniu się kamienia wodnego a co za tym idzie jego wielokrotnego czyszczenia.

KARTA CHARAKTERYSTYKI DO POBRANIA :

WIELKOŚĆ 6kg EAN 8594011508324 KOD PRODUCENTA VCGOT060099