Wymienna aromatyczna obudowa Easy Fresh 2.0 jest dedykowana elektronicznemu urządzeniu odświeżającemu o tej samej nazwie. Jeślli masz już aparat do dystrybucji zapachu, wystarczy dokupić jednen z wielu aromatycznych kloszy.

.

Zapachy:kwiat bawełny,ogórek-melon,mango.

Easy Fresh 2.0 marki FrePro to zaprogramowany odżwieżacz z aromatyczną obudową. Sprawdzi się doskonale nawet w tych największych pomieszczeniach przez co najmniej  miesiąc. Jest bardzo prosty w obsłudze.  Nie musisz zaprzątać sobie głowy wymianą zapachowego wkładu. Easy Fresh 2.0 sam Ci o tym przypomni! 

Jest bezpieczny dla środowiska. Spełnia kryteria LEED (szersze spojrzenie na użyte do produkcji materiały, ich wpływ na organizm człowieka i otaczające go środowisko), a także Purchase of Sustainable Cleaning Products and Materials. Na tym nie koniec:

 • wymienna, pachnąca obudowa zawsze wygląda tak samo pomino różnych wersji zapachowych,
 • elektroniczny odświeżacz powietrza działa bardzo wydajnie. Pierwszy tydzień funkcjonuje w trybie oszczędnym ponieważ obudowa pachnie najintensywniej.  W kolejnych tygodniach  wiatraczek działa z coraz większą intesnywnością zapewniając tym samym nieustajcy, równomierny,  świeży zapach.
 • po upływie 4 tygodni Easy Fresh 2.0 przypomni Ci o potrzebie wymiany zapachowej obudowy za pośrednictwem sygnału dźwiekowego .

  Instrukcja użycia:1. włóż baterię typu C, zielona dioda LED zacznie migać w ciągu 10 sekund.
  2. powiesić obudow na górnym zawiasie i zabezpieczyć dolnym wyłącznikiem.
  3. wymień aromatyczna obudowa po 30 dniach. Naciśnij dolny przełącznik, aby zwolnić obudow.
  po zdjęciu obudowy diody zielona i czerwona migają i program jest automatycznie resetowany.
  4. załóż nową osłonę (zgodnie z pkt. 2).

*Do uruchomienia  odświeżacza  potrzebna jest bateria C (nie jest dołączona do produktu)

* Podana cena dotyczy elektronicznego odświeżacza  (aromatyczna obudowa nie jest wliczony w cenę)