CLEAMEN Gastro Professional Odwapniacz technologii ze stali nierdzewnej
  • CLEAMEN Gastro Professional Odwapniacz technologii ze stali nierdzewnej

CLEAMEN Gastro Professional Odwapniacz technologii ze stali nierdzewnej

251,00 zł
Ilość
W MAGAZYNIE
0 recenzje

CLEAMEN Gastro Professional Odwapniacz technologii ze stali nierdzewnej

VCGOT060099
10 Przedmioty

​Ciekły środek przeznaczony do odwapniania nierdzewnych sprzętów jak np. pralki, części zmywarek, czajniki, powierzchnie nierdzewne w kuchniach, basenach, prysznicach. Odwapniacz całkowicie likwiduje osady i pozostawia te powierzchnie czyste. Dzięki zawartości antykorozyjnych związków nie narusza powierzchni metalowych.

 
Aplikacja: Na odwapnianie pralek, myjek itp rozcieńczyć środek z woda wg instrukcji podanej na danym urządzeniu. Bieżąco używa się 2 litry na myjkę naczyniowa. Pozostawić aby zaczął się proces mycia i opłukiwania. Małe przedmioty zanurzyć do roztworu 200 -300ml na litr wody, pozostawić 10 minut po czym spłukać mechanicznie, za pomocą szczotki lub padu usunąć wszystkie osady i plamy. Przedmioty kilkukrotnie opłukać czystą wodą i wysuszyć.
Na wielkie powierzchnie aplikować odwapniacz za pomocą pianownika wg rozcieńczenia 200–300 ml na 1 litr wody bezpośrednio na powierzchnie. Pozostawić na 30 minut. Powstały brud usunąć mopem lub czerwonym padem, spłukać woda i następnie wysuszyć. Przez częste użycie pozbędziecie się Państwo tworzeniu kamienia wodnego, a co za tym idzie jego wielokrotnego czyszczenia.

Pliki do pobrania

Na razie nie dodano żadnej recenzji.